Zack Zach
Що таке шкіра Crazy Horse.
Crazy Horse ― це міцна високоякісна шкіра . Ця шкіра характерна своїм ефектом старіння. Цікавий ефект утворюється завдяки спеціальній обробці: на шліфований краст з допомогою нагріву наноситься суміш восків з високою температурою плавлення і спеціальні присадки.
Вінтажність - це найголовніша особливість цієї шкіри. На шкірі Крейзі Хорс легко з'являються сліди і подряпини. Але це не повинно вас турбувати, так як подряпини, потертості і неповторний малюнок від вигинів надають їй ефект старовини і вінтажності. Подряпини при бажанні легко видалити. Для цього достатньо протерти це місце м'якою ганчіркою. Така шкіра легко затемнюється тертям за допомогою повстяного кола навіть без додавання воску.
Зовнішній вигляд навіть нової речі з Crazy horse відрізняється від зовнішнього вигляду виробів зі звичайної шкіри. Її колір дуже багатий і насичений, з природними переливами відтінків, при цьому трохи припыленный. Завдяки особливостям шліфування Crazy horse стоїть між звичайною шкірою і нубуком: її поверхня матова, бархатиста і дуже приємна на дотик.